STRIDER Racing – DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL ROWEROWY we Wrocławiu

Wyścigi na balansowych rowerkach biegowych STRIDER, to kolejna z cyklu imprez Strider'a w Polsce. W imprezie biorą udział dzieci w wieku 2 (od 1,5) - 5 lat z całymi rodzinami. Chcemy zaszczepić w maluchach rowerową pasję i zachęcić ich do poznawania świata z perspektywy dwóch kółek.

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego 20 i 21.05.2017 dostępna będzie również Strefa Przygód Strider'a, z której będą mogły korzystać wszystkie dzieci, które chcą przetestować STRIDERY - najbardziej sportowe rowerki biegowe na świecie. Zapraszamy serdecznie! Do zobaczenia!

Miejsce: HALA STULECIA, ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Termin: Dolnośląski Festiwal Rowerowy, w dniu 21 maja 2017

Program zawodów

Niedziela 21.05.2017

Zaczynamy od zgłoszenia się po numery startowe (przy namiocie STRIDER) przed każdą sesją na 30min przed planowanym startem danej grupy wiekowej oraz od krótkiej rozgrzewki.

Godzina 11:00 rozpoczęcie i starty grupa 5-latków
Godzina 12:00 rozpoczęcie i starty grupa 4-latków

Godzina 14:00 rozpoczęcie i starty grupa 2-latków
Godzina 15:00 rozpoczęcie i starty 3-latków

Zakończenie z wręczaniem nagród danej grupy odbywa się zaraz po wyścigach danej grupy wiekowej.

Aby były równe szanse dla wszystkich uczestników wyścigu, młodzi zawodnicy będą mogli się ścigać tylko na rowerkach firmy STRIDER. Ci którzy nie posiadają swojego STRIDERa, będą nieodpłatnie mieli udostępnionego STRIDERa na czas swojego wyścigu w namiocie zawodów STRIDERa lub przy torze…

Będzie można testować STRIDERy również dzień wcześniej w Strefie Przygód Stridra (STRIDER Adventure Zone).

Obowiązkowo prosimy zabrać dobry humor!
Pozdrawiamy Strider Team!


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.
Organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników oraz zmiany harmonogramu zawodów po zakończeniu rejestracji.


Rejestracja

Rejestracji należy dokonać, wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy


Dodaj kolejnego uczestnika wyścigu
 
 
* Zgoda na przetwarzanie danych oosbowych
 
* - wymagane pola do prawidłowej rejestracji


Regulamin

Rejestracja

Rejestracji należy dokonać, wypełniając formularz zgłoszeniowy podany na stronie internetowej www.StriderSports.pl w informacjach przesyłanych przez organizatora.

Osoby które nie zdąża się zarejestrować w wyznaczonym terminie mają szanse w wyjątkowych sytuacjach, dokonać tego do godziny 10.15 w dniu zawodów, po wcześniejszym poinformowaniu organizatora o zamiarze uczestnictwa w wyścigach pod nr 606 493 004 na min.24h przed rozpoczęciem zawodów STRIDERa w celu uzyskania potwierdzenia o możliwości startu.


Odpowiedzialność

Pełną odpowiedzialność za dzieci ponoszą rodzice lub opiekunowie prawni, którzy wypełniają formularz zgłoszeniowy po przez stronę internetową www.StriderSports.pl lub na miejscu wydarzenia akceptując regulamin zawodów i podpisując w ten sposób zgodę iż każde dziecko startuje na odpowiedzialność rodzica/opiekuna prawnego zgłaszającego dziecko do zawodów.

W trakcie uczestnictwa dziecka w wyścigu rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest pozostać w pobliżu trasy wyścigu, nie na trasie wyścigu. Na starcie powinny znajdować się tylko uczestniczące w zawodach dzieci w asyście rodzica/opiekuna.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy zaginione w trakcie trwania zawodów. Rodzic/prawny opiekun zobowiązany jest do zapoznania się z powyższym regulaminem zawodów.

Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji niniejszego regulaminu oraz do wprowadzania uzasadnionych zmian w dowolnym momencie.


Postanowienia końcowe

Opiekun wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka w tym także dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez organizatora SG TRADE ( StriderSports.pl) i współorganizatorów, włączając w to wysyłanie wiadomości mailowych zawierających treści organizatora, współorganizatorów i treści reklamowe sponsorów zawodów STRIDER Racing, STRIDER CUP, STRIDER Adventure Zone zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz.883).

Opiekun wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z dzieckiem, a także wyniki z jego danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach promocyjnych organizatora, współorganizatorów i sponsorów cyklu STRIDER Racing, STRIDER CUP, STRIDER Adventure Zone.Zasady

 • W wyścigach mogą brać udział wyłącznie zawodnicy startujący na rowerkach biegowych Strider®.
 • STRIDERy będą udostępnione na wyścig każdemu uczestnikowi, który jeszcze nie posiada własnego STRIDERa.
 • Przed wejściem zawodników na tor wyścigowy rodzice muszą dokonać formalnego zgłoszenia udziału dziecka oraz podpisać oświadczenie.
 • W trakcie rozgrywania zawodów rodzice nie mogą przebywać na torze.
 • Obsługa może pomagać zawodnikom wyłącznie przy starcie z rampy. Na miejscu startu może przebywać tylko jeden rodzic.
 • Rodzice nie mogą dotykać zawodnika ani rowerka przy starcie (zabronione jest popychanie rowerka na miejscu startowym).
 • Każdy zawodnik ma prawo do co najmniej jednego okrążenia w ramach rozgrzewki oraz dwóch rund wyścigowych.
 • Przydział do grupy w wyścigach eliminacyjnych oraz pozycja startowa uzależnione są od daty i godziny zgłoszenia.
 • Przydział do grupy wiekowej odbywa się na podstawie wieku zawodnika w dniu rozgrywania zawodów.
 • Format wyścigów bazuje na wieku zawodników. Jedna grupa wiekowa realizuje cały program zawodów – od spotkania z zawodnikami poprzedzającego wyścig aż do ceremonii wręczenia nagród. Po zakończeniu rywalizacji zawodnicy z danej grupy wiekowej opuszczają tor, a kolejna grupa wiekowa realizuje kolejne punkty programu – i tak dalej według tego samego schematu.
 • Grupy wiekowe można łączyć w zależności od liczby zgłoszonych zawodników i/lub poziomu ich umiejętności.
 • Rowerki muszą być odpowiednio dopasowane do danego zawodnika; ostateczną decyzję podejmuje kierownik zawodów.
 • Nie dopuszcza się modyfikacji ramy ani widelca roweru:
  - wymagany jest standardowy rozstaw osi
  - wymagane jest standardowe miejsce montażu kół
 • Dopuszcza się rowerki z kółkami, siodełkiem i kierownicą nabytymi w ramach doposażenia, jednak takie elementy podlegają uprzedniej kontroli przez kierownika zawodów.
 • Każdy zawodnik musi mieć kask zgodny z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.
 • Nie dopuszcza się do udziału w wyścigu zawodników w klapkach lub sandałach (wymagane jest obuwie z zakrytymi palcami).
 • Zaleca się, aby zawodnicy mieli na sobie odzież chroniącą przed ewentualnymi urazami, tj. długie spodnie, długie rękawy, ochraniacze na łokcie/kolana oraz rękawiczki rowerowe.


Grupy wiekowe

2-latki na rowerkach 12”

3-latki na rowerkach 12”

4-latki na rowerkach 12”

5-latki na rowerkach 12”


W przypadku organizowania zawodów dla dzieci o specjalnych potrzebach należy utworzyć co najmniej dwie grupy zawodników w zależności od rejestracji, liczby wyścigów i/lub poziomu umiejętności.Obserwuj nas na FB

Kontakt:
tel. 606 493 004
e-mail: info@stridersports.pl


Zobacz fotorelację z: STRIDER Racing – BIKE FESTIWAL GDAŃSK, 2 kwietnia 2017. Kliknij tutaj